PROSEAL CLEAR WIDE FORMAT 5 MIL POUCHES-25/BOX
Model: ProSealPch
Shipping Weight:  15 lbs
Size Price Quantity
WIDE FORMAT 18.5"X24.5" PROSEAL CLEAR WIDE FORMAT 5 MIL POUCHES-25/BOX $200.00
  • Model
  • ProSealPch
Description:
Shipping Weight:  15 lbs
Packs include 25 pouches plus one sled for processing and come in the following sizes: 18.5" x 24.5", 25" x 37", 36"x48", and 37" x 49"
DOWNLOAD PRODUCT SHEET
  In stock
Shipping Weight:  15 lbs  Magnapunch 2.0 WireBind 2:1 round holes die.
  In stock
Shipping Weight:  14.7 lbs Swingline Medium Duty Electric 3 Hole Punch...
Shipping Weight:  32 lbs Copyable mylar tabs with CLEAR MYLAR. ...
Shred Type: Micro Cut shreds paper into 1mm x 4.7mm bits Max Sheet Capacity: 12...